• Избранное
  • 0 товаров
    Сумма: 0
    Ваша корзина пуста
Меню сайта ↓
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Украинский оптовый форум » Форум отзывов » Новые отзывы » Контроль часу в офісі
Контроль часу в офісі
sskalpod
Рядовой
Статус: Offline

А підкажіть будь ласка якийсь метод контролю робочого часу для підлеглих в офісі. Які є варіанти, хочу трішки дисципліну робочу підтягнути, а то трішки розслабились.
Levchenko
Сержант

Цитата sskalpod ()
А підкажіть будь ласка якийсь метод контролю робочого часу для підлеглих в офісі. Які є варіанти, хочу трішки дисципліну робочу підтягнути, а то трішки розслабились.

Ого, який ви серйозний начальник) Ви дивіться не перегніть палицю, бо це буде мати зовсім не той ефект, який очікували.
sskalpod
Рядовой

Цитата Levchenko ()
Ого, який ви серйозний начальник) Ви дивіться не перегніть палицю, бо це буде мати зовсім не той ефект, який очікували.

Я все чудово розумію, мені ж не двадцять років, коли максималізм аж пре. Колектив втрачати зовсім не хочеться, але дисципліна має юути.
HzBoy
Сержант

Цитата sskalpod ()

Як на мене то нічого кардинального застосовувати не треба і збільшувати кількість усіляких "зустрічей" для звітування теж не варто.
Перша за все тут потрібно підійти до цього питання комплексно. Ось я ставлю на своїх підлеглих задачі і фіксую час який вони витрачають на виконання цих завдань. Так я бачу хто скільки часу витрачає і на що.
Звичайно цей весь процес автоматизований за допомогою CRM Бітрікс24  https://www.bitrix24.ua/articles/time_control.php Там є чудова система контролю робочого часу.
biteh
Рядовой

wink
Украинский оптовый форум » Форум отзывов » Новые отзывы » Контроль часу в офісі
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: