• Личный кабинет
  • Список желаний
  • 0 товаров
    Сумма: 0
    Ваша корзина пуста
Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Украинский оптовый форум » Оптовая и розничная торговля в Украине » Каталоги товаров от продавцов и интернет-магазинов » Спецодяг
Спецодяг
Levchenko
Рядовой
Статус: Offline

Працюю експедитором і доводитися добиратися до місць призначення по будь-якої погоди! І якщо дощ, до кінця зміни одяг моя не витримує опадів з неба. Існує якісна, непромокаючий одяг?
mrmeepfoxis
Рядовой

Я бачила експедиторів у спеціальній непромокаючої спецформі. Але швидше за все таку видають на підприємстві, де вони працюють)) І напевно крім дощовика нічого кращого не врятує від дощу!
andreasandreas013
Рядовой

Давно купував спецодяг в магазині Сван! Якістю дуже задоволений! Придбав тут відмінний костюм з напівкомбінезоном. Ось така є спецодяг https://svan.com.ua/ua/specodezhda-1/  Насправді не промокає, перевірив в умовах весняного проливного дощу.

Якраз для тих людей, кому треба частину часу перебувати на вулиці як мені. Для експедитора оптимальний варіант. У темних кольорах, не мазкий, є кишені для накладних і реально не мокне! У машину сідаєш, куртку знімаєш і жодного мокрої плями на футболці під курткою.
Ну і якщо не мокнешь, то і не мерзнеш.
Сообщение отредактировал andreasandreas013 - Вторник, 30.06.2020, 19:08
Прикрепления: 9558272.jpg(9.0 Kb)
Levchenko
Рядовой

Дякую за ваш відгук! Ви мені дійсно допомогли, так би я ще довго шукав собі відповідний костюм для роботи! Сподіваюся тепер і я зможу працювати в мокру погоду і залишатися сухим!
Украинский оптовый форум » Оптовая и розничная торговля в Украине » Каталоги товаров от продавцов и интернет-магазинов » Спецодяг
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: