• Личный кабинет
 • Список желаний
 • 0 товаров
  Сумма: 0
  Ваша корзина пуста
Меню
Купить оптом » 2019 » Октябрь » 1 » Чому на послугу оренди автонавантажувачів підвищується попит?

Чому на послугу оренди автонавантажувачів підвищується попит?

В останні роки попит на послугу оренди автонавантажувачів помітно підвищився. Якщо раніше їх орендували тільки для виконання разових або сезонних робіт, а також у разі нестачі вільних оборотних коштів для покупки нової машини, то зараз даною послугою все частіше починають користуватися навіть великі вітчизняні підприємства зі значним постійним вантажообігом.

Багато власників бізнесу приходять до висновку, що простіше та вигідніше не брати навантажувачі на баланс організації як основний засіб і не займатися надалі їх обслуговуванням, а просто взяти їх у довгострокову оренду. Адже у такому випадку всі витрати на оренду автонавантажувачів можна відносити на витрати і, відповідно, зменшувати розміри оподатковуваного прибутку свого підприємства.

У великих компаніях, що спеціалізуються на здачі складської спецтехніки напрокат, можна орендувати дизельні, бензинові, електричні, газові та газобензинові автонавантажувачі різної комплектації і з різними техніко-експлуатаційними характеристиками. Як показує практика, найбільш затребуваною є оренда вилкових навантажувачів вантажопідйомністю до 3,5 тонн.

Для роботи на відкритому повітрі більш підходять дизельні автонавантажувачі, які відрізняються підвищеною потужністю і продуктивністю. Але їх не рекомендується використовувати у приміщеннях через викід під час роботи вельми забруднених вихлопів. Газові, газобензинові та електричні навантажувачі – універсальні, їх можна експлуатувати як у приміщеннях, так і на відкритих майданчиках.

Найчистішими в екологічному плані є електронавантажувачі, котрі зовсім не виділяють вихлопів під час роботи. А ось машини, двигуни яких працюють на бензині або газі, можна застосовувати тільки у будівлях із високими стелями і обладнаних системою вентиляції.

Оренда навантажувачів у Києві (і в інших українських містах, звичайно, теж) буде максимально ефективною, якщо правильно підібрати модель машини з урахуванням усіх можливих факторів, включаючи особливості вантажів, що транспортуються й особливості маршруту. Адже пропоновані напрокат автонавантажувачі відрізняються не тільки видом використовуваного палива (енергоносія), але і по:

 • вантажопідйомності;
 • граничній висоті підйому;
 • габаритним розмірам;
 • типу коліс;
 • комплектації;
 • комфортності кабіни водія.

Детальніше про особливості й умови оренди автонавантажувачів можна почитати на сайті Компанії «Денал Груп» тут – https://denal.com.ua

По этому материалу никто пока не оставил свой отзыв или комментарий.
Предлагаем прямо сейчас поделиться своим мнением!
Имя *:
Email *:
Код *: