Меню
Купить оптом » 2017 » Август » 17 » Купуйте товари українських брендів за вигідною вартістю

Купуйте товари українських брендів за вигідною вартістю

Впродовж багатьох десятиліть вважалося, що українські дизайнери одягу не можуть претендувати на світовий рівень і не здатні скласти конкуренцію європейським кутюр'є. Проте в останні роки ми дізналися, що пропозиції вітчизняної індустрії моди користуються надзвичайно високим попитом у світі. Найвідоміші зірки кіно та шоу-бізнесу вважають за необхідне купити плаття українських дизайнерів. Найвпливовіші експерти висловлюють захоплення якістю та самобутністю колекцій наших модельєрів і відзначають, що вони відповідають найсучаснішим трендам.

Пропозиції вітчизняних брендів цікавлять підприємців у всьому світі. Ви також бажаєте пропонувати своїм клієнтам сучасний одяг та взуття українських дизайнерів? Проте маєте проблему з реалізацією цих планів через відсутність прямих контактів з виробниками? Пропонуємо до вашої уваги інтернет-магазин одягу Shopping Mall. Тут представлені виключно українські дизайнери та бренди.

Широкий асортимент одягу та взуття

У каталозі сайту зібрані останні колекції понад 200 провідних вітчизняних брендів. Асортимент магазину надзвичайно різноманітний і задовольняє будь-які смаки та потреби. Shopping Mall не обмежується одягом та взуттям для жінок, чоловіків та дітей. Ви зможете придбати:

  • ексклюзивні аксесуари та подарунки;
  • сучасний посуд;
  • текстиль для дому;
  • оригінальні годинники та світильники;
  • велосипеди;
  • дизайнерські вироби з дерева.

Асортимент інтернет-магазину постійно поповнюється цікавими новинками. Ви отримуєте чудову нагоду налагодити співпрацю з найперспективнішими українськими брендами.

Вигідні умови для гуртових покупців

Shopping Mall пропонує усі товари за ціною виробника. Ви можете отримати додаткові переваги:

  • подарункові сертифікати та бонуси;
  • регулярні знижки;
  • спеціальні пропозиції для постійних клієнтів;
  • безкоштовна доставка по Україні при загальній сумі замовлення понад 750 грн.

Гнучка система оплати, гарантії якості від виробника, можливість повернення товару, кваліфікована допомога консультантів – сервіс інтернет-магазину спонукає до тривалої співпраці.

Обов'язково скористайтеся можливістю придбати одяг та взуття від українських брендів. Цей крок надасть вашому бізнесу значні конкурентні переваги і створить чудові умови для розвитку. Запропонуйте своїм клієнтам товари Made in Ukraine – це дуже затребуваний і перспективний напрямок.

По этому материалу никто пока не оставил свой отзыв или комментарий.
Предлагаем прямо сейчас поделиться своим мнением!
Имя *:
Email *:
Код *: