• Личный кабинет
  • Список желаний
  • 0 товаров
    Сумма: 0
    Ваша корзина пуста
Меню
Купить оптом » 2020 » Июнь » 4 » НУШ йде в середню школу. Що очікувати?

НУШ йде в середню школу. Що очікувати?

Стенди для школи давно вже не мають єдиних вимог та стандартів. Адміністрація кожного навчального закладу сама вирішує, яку інформацію подавати в шкільних стінах. А за два роки вже в середню школу прийде Нова Українська школа зі своїми новими стандартами, компетенціями. Це остаточно спонукає вчителів до нового оформлення шкільних кабінетів. З одного боку це краще, а з іншого боку гостро постає питання, які саме купити стенди для школи, адже вибір на сьогодні дуже великий.

В найближчі роки потрібно приготувати всю наочність до зустрічі перших випускників "пілотних" класів НУШ. Ці учні вже звикли до гарного яскравого оточення, яке постійно надає інформацію та навчає їх. Тому й нове оформлення кабінетів має продовжити цю тенденцію, але з урахуванням того, що діти вже підросли.

Підбираємо стенди для школи. З чого почати?

Для того, щоб полегшити питання оформлення класів середньої ланки, ми хочемо дати декілька порад.

1. Google знає все! Пам’ятаючи це, знайдіть дві-три фірми, продукція яких "зачепила" Вашу увагу під час перегляду зображень. Зв’яжіться з компаніями з виготовлення стендів для шкіл. Порівняйте умови розробки, виготовлення, оплати, пересилання, надання гарантій. Запросіть рахунок на виготовлення типових стендів з кишенями та без. Зробіть порівняння, оберіть фірму, складіть договір. Не працюйте з компаніями, які не погоджуються на складання договору, навіть якщо в них найкраща ціна.

2. На сьогодні популярно замовити набір стендів для початкових класів. Продовжуючи традицію, краще розробити та виготовити саме набори зі стендів для кожного предметного кабінету. Зрозуміло, що це будуть зовсім різні стенди для кабінету історії чи хімії. Але всі вони мають бути об’єднанні єдиним фоном, шрифтом, молдингом, можливо розміром. А ось зміст кожен вчитель-предметник може запропонувати власний. В більшості шкіл є декілька кабінетів по кожному предмету, найкраще було б мати індивідуальне оформлення в кожному з них. Поєднавши досвід вчителів, їх напрацювання у предметі та творчу роботу дизайнерів, можна отримати надзвичайний результат.

3. Як правило, кожен кабінет є класним кабінетом для якогось класу. По можливості долучайте учнів до створення цікавого для них навчального простору. Пам’ятайте: НУШ - це дитиноцентризм, де учень стоїть всередині і все орієнтовано на його інтереси. Тому потрібно створювати не лише корисне оформлення, а й цікаве. Саме діти можуть надати багато неперевершених ідей.

4. Створюючи шкільні стенди, запасіться терпінням. Можна купити готові макети стендів, це значно швидше. Але ж Ваші учні варті того, щоб саме для них створити неповторні стенди, які стануть не лише джерелом знань, а й окрасою класу.

Як кажуть, готувати санчата краще влітку, тому ми пропонуємо починати обладнувати кабінети вже цього року, щоб неквапно зробити унікальні пізнавальні стенди для школи. Ми готові Вам допомогти.

Джерело: https://stendall.com/

По этому материалу никто пока не оставил свой отзыв или комментарий.
Предлагаем прямо сейчас поделиться своим мнением!
Имя *:
Email *:
Код *: